Tag: трамп

Советникот за национална безбедност на Трамп ја призна победата на Бајден

Советникот за национална безбедност на Трамп ја призна победата на Бајден

Советникот за национална безбедност на американскиот претседател Доналд Трамп, Роберт О’Брајан вети „многу професионална транзиција“ кон администрацијата на новоизбраниот претседател ...

Page 1 of 9 1 2 9

Рубрики

ТОП 5 содржини


Вести од оваа седмица

Последни содржини