Tag: сашо мијалков

Пендаровски: Бегството на Мијалков ги дискредитира напорите за справување со криминалот и високата корупција

Пендаровски: Бегството на Мијалков ги дискредитира напорите за справување со криминалот и високата корупција

Претседателот Стево Пендаровски во врска со бегството на поранешниот директор на УБК Сашо Мијалков ги повикува сите надлежни институции да ги преземат ...

Page 1 of 2 1 2

Рубрики

Спонзорирано

ТОП 5 содржини


Вести од оваа седмица

No Content Available

Последни содржини