Tag: омраза

ковацев

„Северно титово диво племе“: Европратеникот Андреј Ковачев во “европски” стил ги навредува Македонците, додека ЕУ молчи!

Европратеникот Андреј Ковачев кој во Европскиот парламент ја претставува партијата ГЕРБ на бугарскиот премиер Бојко Борисов со нов говор на ...

Рубрики

Спонзорирано

ТОП 5 содржини


Вести од оваа седмица

Последни содржини