Tag: ковид-19

Шахпаска на средба со директорите на градинките: Ако ги почитуваме мерките за заштита од КОВИД 19 градинките се безбедни

Шахпаска на средба со директорите на градинките: Ако ги почитуваме мерките за заштита од КОВИД 19 градинките се безбедни

Министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска денеска оствари средба со директорите на детските градинки со кои разговараше за ...

Page 1 of 36 1 2 36

Рубрики

ТОП 5 содржини


Вести од оваа седмица

Последни содржини