Tag: договор

Баку: Потписот на Путин е гаранција за мирот и непроменливоста на договорот за Нагорно-Карабах

Баку: Потписот на Путин е гаранција за мирот и непроменливоста на договорот за Нагорно-Карабах

 Азербејџанското Министерство за надворешни работи денеска го посочи потписот на рускиот претседател Владимир Путин како гаранција за непроменливоста на договорот ...

Page 1 of 10 1 2 10

Рубрики

ТОП 5 содржини


Вести од оваа седмица

Последни содржини