Tag: Бранко Црвенковски

заев и бранко

Спектакл: Заев го предизвикува Бранко на двобој за лидер на СДСМ! Дали е сигурен во тие што ќе гласаат или тие што ќе ги бројат гласовите?!!!

Нормално дека може и експретседателот на СДСМ, кој беше и поранешен претседател на државата да биде кандидат, изјави премиерот Зоран ...

Рубрики

Спонзорирано

ТОП 5 содржини


Вести од оваа седмица

Последни содржини