Османи: Северна Македонија ги дели истите вредности со сојузниците и е подготвена да придонесе за заштита на безбедноста и унапредување на соработката

Османи: Северна Македонија ги дели истите вредности со сојузниците и е подготвена да придонесе за заштита на безбедноста и унапредување на соработката

Во седиштето на Алијансата во Брисел денеска се одржа вториот ден од Северно-Атлантскиот Совет на НАТО на ниво на министри за надворешни...

Page 1 of 147 1 2 147

Рубрики

Спонзорирано

ТОП 5 содржини


Вести од оваа седмица

No Content Available

Последни содржини