„ПОМЕН – една година тишина!“ – Компаниите за организирање настани во 12 часот излегуваат на протест откако Владата објави нејасни и сомнителни правила за помош?!

„ПОМЕН – една година тишина!“ – Компаниите за организирање настани во 12 часот излегуваат на протест откако Владата објави нејасни и сомнителни правила за помош?!

Компаниите од секторот за организација на настани денеска во 12 часот ќе одржи протест пред Владата под мотото „ПОМЕН –...

(Најнова вест)Сашо Мијалков се предаде во обвинителство, бил изолиран не глеал телевизија, и дошол откако вчера имал 40 температура(видео)

(Најнова вест)Сашо Мијалков се предаде во обвинителство, бил изолиран не глеал телевизија, и дошол откако вчера имал 40 температура(видео)

Ексклузивно дознаваме дека Сашо Мијалков се предал во обвинителството за организиран криминал по 48 часовно бегство. Потврда  е добиена и...

Page 1 of 28 1 2 28

Рубрики

Спонзорирано

ТОП 5 содржини


Вести од оваа седмица

Последни содржини