Нови 5 сериозни филмови во кои актерите имаат вистински се*с пред камерите!(видео)

Нови 5 сериозни филмови во кои актерите имаат вистински се*с пред камерите!(видео)

 

1.„Интимност“ е уште еден мејнстрим филм што може да се најде во оваа листа. Сцена која се издвојува и, која не се гледа толку често надвор од порно филмовите, е онаа во која Кери Фокс орално го задоволува Марк Риленсе, познат актер и добитник на Оскар.

2.„Љубов“ Не само што актерите Карл Глусман и Аоми Мајок навистина се фрлија на работа за потребите на овој филм од 2015 година, туку режисерот Гаспар Ное реши да го покаже својот секс и во 3Д-верзија. Неговата цел беше да ја возбуди публиката, а според реакциите на гледачите, би се рекло дека неговата мисија е успешно реализирана.

3.Малку пепел

А, сексот со себе си е секс, нели? Новиот Бетмен, и една од најскапите светски ѕвезди Роберт Петинсон го толкуваше Салвадор Дали во филмот од 2008 година, а за целите на улогата што требаше, така да се каже, да си поигра малку сам со себе.

 

4.„9 песни“ Хипстерски филм од 2004 година за сите што сакаат добра музика и секси сцени. Кјеран О’Брајан и Марго Стил уживаат во концертите на бендови како Франц Фердинанд и Денди Ворхол… и секс, многу секс.

 

5.Идиоти

Стариот добар Ларс фон Трир е заслужен за ова ремек-дело од 1998 година. Имено, станува збор за група пријатели кои решија да се ослободат од сите нивни инхибиции. Сексот е претежно одглумен, но не и целосно, така што порно-актери се ангажирани за потребите на една сцена.

 

Доколку ја превземете оваа содржина, Вие ги прифаќате Услoвите за Користење на порталот ДНЕВНИ НОВОСТИ.

Поврзани Содржини

Следна Содржина

Рубрики

Можеби сте пропуштиле

Одбрано за вас

Најнови содржини